Yönetim Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Yönetim Danışmanlığı
Yönetim Danışmanlığı

Firmalar çalışma hayatlarında belirlenmiş ve alışagelmiş bilgilerle hayatına devam etmeyi kabullenmişlerdir. Bu alışkanlıklar belli bir zaman aralığından sonra işletmeye zarar vermeye başlar, ancak alışkanlık olduğu için zarar verdiği görülemez. Yapılacak olan çalışmalarla, analiz ve araştırmalarla bulunan sorunların, alınacak olan tedbirlerle müşterek noktalarda buluşarak çözümlemeleri yapılmaktadır.

Firmaların sürdürülebilir büyüme ve güçlü finansal yapıda faaliyetlerine devam edebilmeleri için iş planlarının incelenmesi, değerlendirilmesi ve en doğru stratejiyle yeniden kurgulanması için hizmet veriyoruz.

Finansal performasında sorun yaşayan şirketlere ve kurumlara, nakit akışlarını güçlendirmek veya yenilemek isteyen, borçluluğu ve maliyetleri artan kuruluşların, sorunlarının tespiti ile birlikte finansal borçlanmalarının güncel mevzuuata göre uygulanabilir olarak yeniden yapılandırma opsiyonları belirlenmekte ve operasyonel faaliyetleri yapılmaktadır.

Firmaların mevcut ve geçmiş finansal durumu analiz edilmekte, sektör karşılaştırmaları yapılmaktadır. Mevcut durum ortaya konulduktan sonra oluşturulan iş planları dahilinde yapılandırma standartları üzerinde çalışarak finansal kurumlarla yeniden yapılandırma alternatiflerini belirliyoruz.

Söz konusu iş ve işlemlerin tamamlanması için sözleşme ve dokümantasyon süreçlerine destek ve danışmanlık verilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın