Diğer Hizmetler
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Diğer Hizmetler
Diğer Hizmetler
  • Müşteri Portföy Analizi; Müşterileriniz olsun tedarikçileriniz olsun incelenmeleri ve gelecek planlarınızın da buna göre yapılması hususu bizler için olduğu kadar sizler içinde büyük önem arz etmektedir. Sağlıklı bir finansal yapı için en büyük önem firmanın hayatının devam etmesidir. Müşterilerinizin olsun tedarikçilerinizin olsun banka ve piyasa istihbaratlarının yapılıyor olması öngörülü ve planlı yaşamanızı sağlayacaktır. Profesyonel ekibimizle bu çalışmaları yaparak sizlere raporluyoruz. Ayrıca bu sadece yurt içinde değil Yurt dışı alıcılarınızla da bunu yapabiliyoruz.
  • Şirket Değer Yönetimi ve Firma Kültürü danışmanlığı; Şirketleriniz de canlı bir organizma ve bu yapının da bir yaşam biçimi olmalı. Bu yaşamı sürdürürken de bir değerler bütününe ve kültüre sahip olması gerekmektedir. Yapılacak olan yapı incelemeleri ile size en uygun yönetim biçimleri ve uygulamaları tespit edilir ve bu yönetim biçimleri firmanıza özel bir kültür haline getirilir. Uygulamaları gördükçe de eksik kalan yönler ve özelleştirilmesi gereken yönler kurumsallık çatısı altında birleştirilir.
  • Dış Ticaret Danışmanlıkları; Ülkemizin ekonomik şartlarına uygun olarak döviz getirici çalışmaların yapılması hem milli açıdan hemde firma açısından büyük önem taşımaktadır. Özellikle imalat işletmelerinde ihracat kanalının kullanılması dış borçlanmalarda, yabancı kaynak kullanımlarında en uygun maliyetlerin tercih ediliyor olması karlılık rakamlarında büyük etki yaratacaktır. Bizler de bu konuda sektörel olarak çalışmalar yaparak güvenilir müşteri portföyü oluşturuyoruz. Yönümüzü dünyaya açıyoruz.
  • Alacak Sigortaları ve Kefalet Sigortaları- Eulerhermes Kayseri Yetkili Acentesi; Euler Hermes aracılığıyla ihracat yapan firmalarda teminat sorunu yaşanacak olursa bizler devreye giriyoruz. Alacaklarınızın garanti edilmesi için size en büyük yardımcı bizler oluyoruz. İhracat müşterilerinizi araştırıyoruz ve alacaklarınızı garanti ediyoruz. Detayları bizim işimiz siz Satışa odaklanın.
  • Maliyet Muhasebesinde Hizmet Sektörü Yazılım Yönetimleri ve Sosyal Medya Danışmanlığı; Çözüm ortaklarımızla uzun yıllardır birikimlerimizi bir araya getirdik ve bugüne kadar hayallerinizde yaşattığınız, keşke bir program olsa, bana özel olsa, şirketimizin bütün finansal datalarını ve raporlarını yıllar itibariyle karşılaştırsam ve planlamalarımı da bu verilere göre yapsam dediğiniz her şey artık bizimle beraber…
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın